Kubki z nadrukiem reklamują nas codziennie

Kubki z nadrukiem
Kubki z nadrukiem

Gdy za oknem deszczowa aura sięgamy po kubek pobudzającej małej czarnej. Gdy czujemy nadchodzące przeziębienie, sięgamy po kubek gorącej herbaty malinowej. Przykłady można mnożyć. Kubek i jego zawartość budzi pozytywne skojarzenia. Gorący napój wesprze, pobudzi, rozgrzeje, uspokoi…Kubków używamy każdego dnia, w domu i w pracy. Każdy ma zapewne swój ulubiony kubek. Dla jednych jest to kubek od kogoś bliskiego, dla kogoś przypadkowy kubek, który ni z tego, ni z owego stał się jego ulubionym. Jeszcze innych kubek ujął swoją oryginalnością. Jeżeli jesteś właścicielem firmy i zależy Ci na lojalności klientów, zadbaj o to, by kubek od Ciebie stał się tym ulubionym.

Kubki z nadrukiem codziennie stoją na biurkach, stołach, szafkach. Patrzymy na nie codziennie i mimowolnie zapamiętujemy. Zdjęcie, logo, hasło reklamowe, nazwa produktu, komiks, adres strony internetowej – oto najczęstsze nadruki na kubkach. Wybierzmy nadruk, który ma być wizytówką naszej firmy, pamiętając, ze co za dużo to niezdrowo. Natłok informacji utrudnia zapamiętanie i wprowadzi niepotrzebną dezorientację w świadomości klientów.

Banał nie jest mile widziany, zaskakujmy! Świetnym pomysłem jest postawienie na humor. Wywołując śmiech lub uśmiech, budzimy pozytywne skojarzenia z naszą marką. Kubki z nadrukiem (te z humorem) są chętniej wybierane jako te ulubione, bo przecież świadczą i o naszym poczuciu humoru i o dystansie do świata.

Kiedy możemy wręczyć klientom nasze kubki z nadrukiem? Przy zakupie produktu, usługi, niekoniecznie tylko i wyłącznie przy dużych zamówieniach. Możemy wręczać nasz gadżet w podziękowaniu za dotychczasową współpracę, ale i na zachętę. Gratis jest zawsze mile widziany, a dla nas to dodatkowa reklama.

Nie wahajmy się wybierać właśnie kubków reklamowych. To na kubkach mamy stosunkowo dużą powierzchnię do nadruku. W przeciwieństwie do innych gadżetów, na przykład parasoli, kubek używany jest w ciągu dnia wielokrotnie. I nie kosztuje dużo. Za kubek zapłacimy około 3 złote, oczywiście cena uzależniona jest od modelu i materiału, z którego kubek jest wykonany.